Warning: fopen(counter.txt): failed to open stream: Permission denied in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 3 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 4 Warning: rewind() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 9 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 10 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 12 OSP Zbereże

Potwierdziliśmy, że jesteśmy najlepsi

dodano 2008-06-02

To, że jesteśmy najlepsi staje się tradycją zawodów sportowo-pożarniczych.

Liczył się czas i dokładność, szybkość i precyzja. Każdy błąd oznaczał punkty karne i mniejsze szanse na zajęcie wysokiej lokaty. O zwycięstwie zadecydowały ponadprzeciętne parametry zawodników i perfekcyjny system szkoleń.

A tak poważnie. Po pierwszej konkurencji, którą była sztafeta zajmowaliśmy dopiero szóste miejsce, zaczęliśmy się więc zastanawiać gdzie uciekły te ułamki sekund i czego może brakować zawodnikom. Doszliśmy do wniosku, że mogą być odwodnieni więc szybko w przerwie między konkurencjami udali się na piwo gdyż tylko bezstresowe, szybkie, precyzyjne i pozbawione błędów wykonanie ćwiczenia bojowego mogło nadrobić straty i przynieść zwycięstwo. Strategia okazała się niezawodna, bezkonkurencyjna ekipa OSP Zbereże wysunęła się na I miejsce.
I miejsce w eliminacjach gminnych zakwalifikowało nas do startu w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się 15 czerwca w Woli Uhruskiej.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii http://www.ospzbereze.wlodawa.pl/index.php?gal=20