Warning: fopen(counter.txt): failed to open stream: Permission denied in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 3 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 4 Warning: rewind() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 9 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 10 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 12 OSP Zbereże

DYSKWALIFIKACJA w zawodach powiatowych

dodano 2007-07-02

Niestety nie powiódł się kolejny start naszej dzielnej drużyny w zawodach powiatowych. Zostaliśmy zdyskwalifikowani za wrzucenie Beki do zbiornika z wodą.

Jako jedna z wiodących OSP w powiecie do startu w zawodach przygotowywaliśmy się zgodnie z regulaminem zawodów sportowo - pożarniczych, a nigdzie w regulaminie nie ma nic napisanego o wrzucaniu zawodników do zbiornika z wodą. Uznaliśmy więc że możemy wzbogacić konkurencję o ten naszym zadaniem bardzo ciekawy element. Niestety nasz pomysł na uatrakcyjnienie zawodów, mimo że można się w nim doszukać szeregu zalet między innymi: okazja do umycia zawodników, możliwość wyprania ubrania, dodanie do konkurencji swoistej mini gry polegającej na szybkim wytypowaniu i tutaj kolejny aspekt sportowy złapaniu zawodnika do kąpieli nie znalazł akceptacji u komisji sędziowskiej

Oczywiście nie zgadzamy się ze stanowiskiem komisji sędziowskiej jednak przyjmujemy decyzję o dyskwalifikacji z pokorą ponieważ potrafimy przegrywać.

Dodatkowo zarząd naszej OSP podjął działania - lobbing w celu zmiany i urozmaicenia regulaminu zawodów sportowo pożarniczych.

Generalnie było fajnie zapraszamy do
obejrzenia zdjęć w galerii