Warning: fopen(counter.txt): failed to open stream: Permission denied in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 3 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 4 Warning: rewind() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 9 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 10 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /opt/www/hosting/o/ospzbereze.wlodawa.pl/licznik.php on line 12 OSP Zbereże

Zebranie sprawozdawcze

dodano 2009-01-09

Informujemy, że w dniu 21 stycznia 2009 r. o godz. 17.00  w sali konferencyjnej remizo-świetlicy w Zbereżu odbędzie się zebranie sprawozdawcze naszej OSP.

Na zebranie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków naszej jednostki a także osoby zupełnie z nami nie związane, które w tym czasie nie będą miały  nic lepszego do roboty.